درباره ما

امروزه بر مبنای تکنولوژی فناوری اطلاعات، برگزاری کلاس درس و آموزش از راه دور به صورت آنلاین و کلاسهای مجازی به صورت الکترونیکی مرسوم شده است. توسعه بستر اینترنت و مهیا شدن قابلیت ارسال ویدئویی کمک کرده است تا آموزش مجازی جایگاه واقعی خود را پیدا کند.آموزش مجازی در سایت بیست بگیر شباهت های بسیار زیادی با مولفه های آموزش حضوری دارد. به طور مثال شما در کلاس حاضر می شوید و از حضور یه استاد بهره مند می شوید ، مطالب را ملاحظه می کنید و در طول مدت برگزاری کلاس در تعامل با استاد هستید. ما این شرایط را به صورت مجازی و آموزش از راه دور در منزل برای شما در سایت بیست بگیر فراهم کرده ایم با این تفاوت که شما می توانید در حین آموزش چای و خوراکی مورد علاقه خود را نیز میل نمایید و در منزل به راحت ترین حالت ممکن، آموزش ببینید.

با بیست بگیر فقط                   

 بیست بگیر!                     

چرا بیست بگیر بهترین مرجع آموزشی کشور است؟

 
 

تا شروع کلاسهای مجازی بیست بگیر!

هر جا هستی  با ۲۰ بگیر

بیست بگیر

یکی از مشکلات دانش آموزان خوب در کشور نداشتن مشاور و معلم خوب در دوران تحصیل خود می باشد. حتی در بعضی از مناطق تهران دربعضی از مدارس دولتی، دانش آموزان به مشاوره و معلم قوی دسترسی ندارند، چه رسد به شهرهای دور از تهران و روستاهای دور افتاده. پس بحث آموزش مجازی و شاید چیزی شبیه آموزش معکوس همواره مورد توجه اهالی علم و آموزش وپرورش باشد، اما بستر این موضوع با توجه به گسترش اینترنت تا حدودی مهیا شده است. سایت بیست بگیر تلاش می کند با کمک اساتید برتر تهران و تهیه فیلم، و جزوه ، تمرین و نمونه سوال و راهنمایی و تهیه کتابهای برتر کشور کمک شایانی به این موضوع داشته باشد.

یک دانش آموز معمولا نمی داند باید از کجا شروع کند، چه چیزی بخواند و یا چه کتاب تهیه کند، ما در بیست بگیر به شما کمک می کنیم از کجا شروع کنید، چه مطالبی با توجه به ضعف های خود بخوانید و نمودار پیشرفت خود را دائما ببینید.

یکی از مشکلات دانش آموزان در بیشتر مدارس و درسها این است که دبیران آنها آزمونی نمیگیرن تا نقاط ضعف و قوت خودشان را متوجه شوند، ما در بیست بگیر با برگزاری آزمون های منظم و هدفمند سعی میکنیم این ضعف را برطرف کنیم و تا حد زیادی به کمک این دانش آموزان بشتابیم.

یک دانش آموز می تواند هر زمان که احتیاج داشت به سایت ما رجوع کند از خود آزمون بگیرد و نمره خود را سریعا دریافت کند و پاسخ نامه تشریحی خود را دریافت و ایرادات خود را برطرف نماید.

دانش آموزان هر زمان که بخواهند می توانند از طریق سایت مشکلات درسی و مشاوره ای خود را با ما در میان گذاشته و ما در اسرع وقت جوابگوی آنها خواهیم بود.

پس حالا متوجه میشید که چرا با بیست بگیر بیست گرفتن خیلی آسونه!

پس هر جا که هستی از بیست ، بیست بگیر!

بهترین بستر برای یادگیری مجازی!

مدرسان و دانش آموزان عزیز ، ما در بیست بگیر برای شما بستری را فراهم کردیم تا به بهترین نحو ممکن آموزش دهید و آموزش ببینید .

برخی از ویژگی های ۲۰ بگیر عبارتند از:

چشم انداز مجتمع آموزش مجازی بیست بگیر

مجتمع آموزش مجازی ۲۰ بگیر در افق ۱۴۰۴، راهبر در حوزه آموزش ، پرورش و یادگیری تمام دروس در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و پیشگام در ارائه ساختار نظام مند و یکپارچه آموزش به صورت مجازی در این حوزه در سطح ملی، منطقه ای.

ماموریت مجتمع آموزش مجازی بیست بگیر

برنامه ریزی منسجم و یکپارچه، آموزشهای مجازی مطابق با سند چشم انداز آموزش و پرورش با هدف پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از فرایندهای یادگیری و نتایج آزمون ها و فراهم سازی پشتیبانی مشاوره ای و آموزشی برای دانش آموزان دارای مشکلات تحصیلی به کمک مشاوران و دبیران مطرح در سطح کشور.